Czym jest coaching?

Coaching jest formą pomocy psychologicznej dla każdej osoby, która pragnie najpełniej realizować swój życiowy potencjał. Pomoc ta może dotyczyć wsparcia w osiąganiu celów krótko i długoterminowych, poszukiwania i wzmacniania motywacji do realizowania tych celów, kierowania swoją karierą zawodową czy też poszukiwania równowagi i harmonii między życiem prywatnym i zawodowym.
Może być również tak, że brakuje Ci równowagi między rozwojem osobistym a pracą zawodową. Możesz też mieć swój osobisty powód dla którego chciałbyś skorzystać ze spotkania z coachem.

 

 

Dla kogo?

Jeśli nie jesteś aktualnie w kryzysie, nie masz poważnych lęków, ani depresji, a jednak masz poczucie, że twoje życie utkwiło w miejscu coaching może być odpowiednią formą wsparcia dla Ciebie.

Najczęściej proponuję coaching osobom po zakończonej psychoterapii, które mają teraz przestrzeń, by „załatwić” inne życiowe sprawy, jak np. zmiana ścieżki zawodowej lub podniesienie określonych umiejętności.

To oferta dla każdego, kto chciałby rozwijać swój potencjał życiowy, sprawniej realizować swoje cele, niezależnie od tego jakie one są, kto zarazem nie boi się większej samoświadomości i odpowiedzialności za własne życie. Coaching skierowany jest także do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności interpersonalne i kształtować coraz bardziej harmonijne relacje z otoczeniem.

 

 

Konsultacje online

Mieszkasz za granicą? Nie możesz z jakiegoś powodu przyjść do gabinetu? Umów się na konsultację on-line. Profesjonalny terapeuta podpowie Ci jak znaleźć pomoc.